Katalog stron mobilnych i wyszukiwarka mobilna

Strony mobilne dla smartfonów

Katalog:
Dom

Aktualności i mediaInformacje dla konsumentówOgródRodzinaSztuka kulinarna
Zwierzaki    

Lista stron w kategorii Dom:

 1. Zdalny odczyt liczników
  Rhino oferuje kompleksowe rozwiązania systemowe w dziedzinie zdalnego odczytu liczników wody, ciepła, gazu i energii elektrycznej. Transmisja danych za pomocą Internetu lub sieci GSM/GPRS, szybko i bezawaryjnie. Teraz Rhino oferuje również systemy do monitoringu i sterowania przepompowni.
 2. Mobile Metrohouse
  Mobilna wersja strony znanej agencji nieruchomości Metrohouse. Możliwość wyszukiwania i wyświetlania ofert na mapie, automatyczne określanie lokalizacji użytkownika.
 3. Maszyny do szycia i overlocki.
  Maszynyiowerloki.pl – domowe maszyny do szycia i owerloki. Na stronie poznasz wszystkie ważniejsze cechy i parametry dostępnych maszyn. Oferujemy sprzęt najwyższej klasy znanych producentów, takich jak: JUKI, AEG, SINGER, ARKA AGD. Wśród modeli z naszej oferty można znaleźć tak dobrze znane maszyny jak: SINGER 1120, SINGER 7469 elektronik, JUKI HZL-E61, AEG2703, AEG220. Wszystkie urządzenia są nowe i objęte gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz innymi serwisami Czyż.waw.pl.
 4. Piloty do bram, piloty do rolet
  Somfy posiada 50-letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży rozwiązań automatyki dla domu oraz lokali komercyjnych. W ofercie firmy znajdują się zdalnie sterowane napędy do markiz, rolet, osłon, bram, ekranów, zasłon. Jakość produktów Somfy potwierdzają liczne certyfikaty oraz zadowolenie Klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma zapewnia profesjonalny montaż i serwis dystrybuowanych urządzeń. Produkty Somfy zapewniają prywatność, bezpieczeństwo, a ich duża wydajność pozwala oszczędzać energię.
 5. Grzejniki
  Grzejniki elektryczne konwektorowe, tanie solidne i perfekcyjnie wykonane norweskiej firmy Glamox i Norel. Zapraszamy.
 6. WYPOSAŻAMY LUKSUSOWE WNĘTRZA
  W naszej ofercie znajdują się luksusowe meble salonowe, kuchenne, wysokiej klasy sprzęt AGD, wyposażenie łazienek, ręcznie malowane kafle oraz wszystko, co niezbędne by stworzyć luksusowe i stylowe wnętrze. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne i firmy które cenią dobry styl, jak i projektanci wnętrz, którzy poszukują nowych inspiracji oraz ciekawych sposobów realizacji swoich pomysłów. Projektujemy i wyposażamy apartamenty, rezydencje i mieszkania, w klasycznym oraz nowoczesnym stylu, dopasowując je do potrzeb, wizji i marzeń naszych klientów o idealnym wnętrzu. Realizujemy pełne projekty zaczynając od pomiarów, poprzez projekt wnętrz, mebli, dobór sprzętu AGD, kafelków, podłóg, blatów, po wykonanie i montaż. Aranżujemy wnętrza salonów, sypialni, łazienek, gabinetów przedstawiając propozycje mebli, oświetlenia oraz materiałów wykończeniowych.
 7. studnie głębinowe
  Firma Hydroglob to firma, która zajmuje się wierceniem studni głębinowych na terenie i w okolicach miasta Bielska-Białej i województw: śląskiego i małopolskiego. Woda pozyskiwana ze studni głębinowej jest czysta i zdatna do picia. Oprócz wiercenia studni głebinowych firma oferuje również podłączanie pomp ciepła oraz tworzenie przyłączy studni do budynków. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy na stronie internetowej.

Dodaj stronę do katalogu w tej kategorii