Katalog stron mobilnych i wyszukiwarka mobilna

Strony mobilne dla smartfonów

Katalog:
Kultura i sztuka

ArchitekturaArtyściFilmFotografiaGalerie
KabaretLiteraturaMalarstwoMuzeaMuzyka
OrganizacjeRzemiosło artystyczneRzeźbaTaniecTeatr
Wirtualna    

Lista stron w kategorii Kultura i sztuka:

 1. Konrad Kucharski - Strojenie i Naprawa Pianin i Fortepianów
  Działalność w zakresie strojenia i napraw pianin i fortepianów prowadzę na terenie Warszawy i okolic od roku 1989. Jestem absolwentem Technikum Budowy Fortepianów w Kaliszu. Moja firma należy do "Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów" oraz międzynarodowego stowarzyszenia "Europiano". Zakres moich prac to nie tylko strojenie czy naprawy drobne ale również remonty kapitalne instrumentów począwszy od napraw części akustycznej, naciągu strun, napraw mechanizmu i klawiatury po renowacje obudowy. W chwili obecnej moimi klientami są nie tylko prywatni posiadacze pianin i fortepianów ale również instytucje oraz inne pracownie z którymi współpracuję. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.konradkucharski.pl gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji.
 2. Media Project Group
  Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, szkoleniowych, instruktażowych oraz promocyjnych. W szczególności oferujemy: filmowanie szkoleń oraz filmowanie konferencji. W naszej ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak: wideofilmowanie - w tym wideofilmowanie ślubów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych (filmowanie relacji na potrzeby biur i agencji turystycznych, filmowanie relacji z występów, koncertów). Dodatkowo świadczymy usługi DTP (projektowanie, skład, przygotowanie do druku) oraz fotograficzne w tym: fotografia produktowa, fotografia reklamowa, fotografia ślubna). Więcej informacji znajduje się na stronie www.film-hd.pl lub www.mediaprojectgroup.pl.
 3. ArtFobia Fotografia Reklamowa, Ślubna, Okolicznościowa - Warszawa
  Profesjonalna fotografia reklamowa, ślubna, okolicznościowa dla każdego. Wolne terminy. Sprawdź Gwarantujemy najwyższej klasy sprzęt fotograficzny, duże doświadczenie w fotografii reklamowej, modelingowej i ślubnej. Wykonujemy profesjonalne portfolio fotograficzne na potrzeby agencji mody i mediów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Oddajemy w Twoje ręce produkt najwyższej jakości stworzony przez profesjonalistów. Zapraszamy do współpracy.
 4. Fotografia ślubna Łódż-Usługi fotograficzne
  Studio Poza i Styl to usługi fotograficzne zdjęcia ślubne, zdjęcia do chrztu, komunii. Studio wizażu wykonuje makijaż ślubny, makijaż karnawałowy, sylwestrowy, biznesowy, fotograficzny. Wizażystka stylizacja ślubna, plener fotograficzny, sesja studyjna.
 5. Śmieszne dowcipy, super humor!
  Strona Kinyen.pl na urządzenia mobilne! Od teraz możesz mieć dużo śmiesznych dowcipów zawsze przy sobie! W autobusie, w tramwaju, nawet w kolejce po ocet :)
 6. zespoły weselne
  Jako właściciel Agencji Artystycznej STAGE MUSIC pragnę powitać wszystkich odwiedzających naszą stronę. Na rynku muzycznym działamy od 2000 roku, nie ograniczając się terytorialnie. Śląsk, Małopolska i teren opolskiego to dotychczas największa ilość naszych klientów, pragnących bawić się przy dobrej muzyce.

Dodaj stronę do katalogu w tej kategorii